Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Subscribe to this Journal
Kroniki ze Smoczej Góry


FHyy
Community Member
avatar
0 comments
Wielki Mistrz spojrzał na milczących i nagle poważnych adeptów. Tu stali najlepsi, ci, którym powiodła się Próba, i przeżyli te kilka dni sami w górach. Czekali na jego słowa z niecierpliwością i obawą. Nie pozwolił sobie na uśmiech. Nie mógł, był przecież smokodzierżcą, a ten nie okazuje emocji. Postąpił krok do przodu i uniósł dłoń dając znak, że będzie przemawiał.
-Wasza nauka dobiegła końca! -powiedział- czas, jaki mieliście na opanowanie wielu trudnych umiejętności, skończył się. Wygraliście swoją próbę, przeszliście ją zwycięsko - nie dodał, że wielu z nich po trupach swoich kolegów –chwila, byście zaczęli prawdziwe życie smoczego jeźdźcy nadeszła. Wielu z was zostanie odesłanych do miasta, będzie naszą siłą, wsparciem w razie konfliktu. Wrócą z gór. Niech zapamiętają że nie oznacza to dla nich odpoczynku tylko pracę, tak samo ciężką, jak podczas nauki. Kilkoro zostanie tutaj, jako przyszła kadra. Mam też informację dla najlepszych…-zawiesił głos -ci odejdą z zakonu -odczekał chwilę, aż adepci skończą szeptać miedzy sobą -i powędrują do pozostałych szkół, by ku chwale Tar-nilAwa aby uczyć się nowych technik. -Odchrząknął i rzucił nieco mniej oficjalnym tonem tonem- a teraz nadane zostaną nominacje i tytuł. Pamiętajcie, że od tej pory, jesteście prawdziwymi smokodzierżcami.
Usiadł i skinął ręką na mistrza. Zaczęto odczytywać nazwiska. Wielki Mistrz potoczył wzrokiem po Sali, aż wreszcie napotkał wzrok jednego z adeptów. Wielki talent, duża wiedza, znakomite Opanowanie… czuł żal, ale nie mógł, po prostu nie mógł…za wcześnie się urodziłaś, dziewczyno, zakon nie jest jeszcze na ciebie gotowy…-szepnął do siebie. A zakon był tu najważniejszy. Cóż jednak robić, nadal miał wyrzuty sumienia.
 
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Play with GCash
Play with Platinum